REFERENCE

Jak se mým žáčkům se mnou žije? Jak eBooky hodnotí odborníci, rodiče, uživatelé?

Lenku mohu jenom doporučit. Doučuje mě už druhým rokem a já jsem se zlepšil ve škole, anglina mě začala bavit a jako bonus je k tomu milá, kamarádská a hodiny s ní mě baví. Jezdí za mnou k nám domů, což vyhovuje i mé mamce. Když něčemu ve škole nerozumím, tak mi to hned vysvětlí. Kdo máte anglinu jako nepřítele, protože vám nejde, tak určitě neváhejte Lenku kontaktovat.   

osmák Filip M. (13 let, Halouny)

Paní Lenka je velmi přátelská a emaptická. Mého syna si získala hned první vyučovací hodinu. A mě vlastně také. Když jsem se syna zeptala, co nejvíc ho na doučování baví, odpověděl: "Hrát si s angličtinou." Její výuka je pestrá, zábavná a přátelská. Jsem spokojená, když u syna vidím v angličtině krásné pokroky a ještě ho to baví. Děkujeme.                    

maminka druháčka Pepíčka Š. (7 let, Řevnice)

Lenku jsem poprosila o doučování synů, protože jim školní výuka úplně nestačila a potřebovali osobnější přístup. Často jsem byla hodinám přítomna a viděla jsem, jakým způsobem výuka probíhá a moc se mi to líbilo.  Dokonce tak moc, že jsem po čase Lenku poprosila, jestli by do “parády” nevzala i mě. Jsem klasický případ věčného začátečníka, během pár desítek let jsem vyzkoušela několik různých studijních modelů, od placených kurzů, přes on-line AJ, až po soukromé lekce, ale nikdy jsem se výrazně neposunula a v podstatě už jsem se smířila s tím, že angličtina není moje parketa.
Ale s Lenkou je to jiné. Na doučování chodí skvěle připravená, hodina je rozdělena na slovní zásobu, gramatiku, výslovnost, probíhá zábavnou formou za pomocí různých her a doplňovaček. I když mám hodinu jenom jednou týdně, tak konečně mám pocit, že se posunuju správným směrem, začínám chápat souvislosti a čas s angličtinou a Lenkou mě opravdu baví.           

paní Lucie V. (forever young, Černošice)

osmák Luky V. (13 let, Černošice)prvňačka Vandička (6 let, Hatě)

Jako učitelka na základní škole učím z učebnic, kde jsou vždy na danou problematiku tři čtyři cvičení. Pokud děti potřebují učivo procvičit více, hledám v dalších materiálech nebo vymýšlím vlastní, což zabírá hodně času. Zejména mladší děti potřebují časté opakování a díky těmto pracovním listům mám k dispozici několik možností, jak číslovky upevňovat a to navíc v kombinaci různých jazykových dovedností. V neposlední řadě oceňuji klíč na každém listu, takže vždy vím, po kterém potřebuji rychle sáhnout. eBook Numbers 1–10 je tedy pro moje potřeby ideální. Těším se na další témata.
Barbora Slámová, učitelkawww.anglickyspolu.cz
eBook Print & Go mě naprosto nadchl svým zpracováním! Vše je do detailů nachystané, cvičení jsou různorodá a nápaditá, vše přehledné. Témata se procvičují z různých stran, což napomáhá zapamatování si slovíček nebo slovních obratů. Autorka je očividně velmi zkušená lektorka, která ví, co takový doučující (já), potřebuje. Zvlášť nyní, v době, kdy máme omezené možnosti, je toto naprosto geniání způsob, jak obohatit výuku velmi zábavnou formou.
Zuzana Polívková, průvodkyněwww.zuzanapolivkova.cz
Grafika je hravá, zábavná, není tam moc barev, které by odváděly od plnění úkolů. Jako rodič jsem ráda, že zadání je v českém jazyce (pro rodiče, kteří neumějí cizí jazyk, je to moc fajn). Dcery se učí z učebnic typu Happy house ... děs. Úkoly jsou zajímavě zpracované, pokaždé jiné. Dcerám se moc líbil článek o pejskovi. Když si žáček udělá přehled na straně 8, může ho mít stále u sebe a když neví, může se kouknout. Alespoň to tak používala moje starší dcera, která má postižení vývoje řeči a dysortografii. Tudíž učení se cizím jazykům je ztížené. Škoda, že takto nejsou dělané učebnice. I jako dospělák jsem si listy rovněž vyplnila a moc mě to bavilo.
Andrea Štanglerová, kreativkawww.atelier-andrea.cz
Jsem unešená. Grafika naprosto neskutečná a obsahově se mi Tvůj ebook opravdu líbí. Pro mou dceru - třetí třída - už je to asi hodně lehké, ale to podle úvodu samozřejmě chápu. Klobouk dolů. Když to srovnám s tím, co používáme momentálně při online výuce, tak takový styl by určitě děti ocenily.
Vlasta Roháčová, stavařkawww.vlastarohacova.cz
Nádherně zpracované pracovní listy, které ulehčí lekce angličtiny jak samoukům, tak i lektorům nebo učitelům. Cvičení jsou různorodá a velmi hravá. Moc děkuji Lence za práci, kterou jim věnovala a těším se, až je využiji třeba na některých zážitkových akcích.
Mgr. Veronika Jirků, lektorka zážitkového učeníwww.veronikajirku.cz
Přečetla jsem tvůj e-book a je skvělý. Máš pravdu v tom, že jako lektoři musíme hledat materiály k jedné a té samé aktivitě, kterou potřebujeme s žáčky procvičit, a tvůj e-book nabízí ideální, rychlé a snadné řešení. Mohou ho použít jak rodiče doma, tak lektoři i učitelé bez větší námahy - vytisknou a jdou. 🙂
Michaela Karkošková, lektorka angličtinywww.michaelakarkoskova.cz