Ochutnávka deseti anglických pracovních listů různých tematických okruhů a gramatických jevů.

Print & Go Ochutnávka

Další eBooky budou zpracovány po konkrétních tematických okruzích a gramatických jevech a každý bude mít minimálně 20 pracovních listů na každé dané téma.

Respektuji Vaše soukromí a nikdy Vám nebudu posílat spam.

Co o PRINT & GO eKnihách říkají čtenáři/lektoři/rodiče?

eBook Print & Go mě naprosto nadchl svým zpracováním! Vše je do detailů nachystané, cvičení jsou různorodá a nápaditá, vše přehledné. Témata se procvičují z různých stran, což napomáhá zapamatování si slovíček nebo slovních obratů. Autorka je očividně velmi zkušená lektorka, která ví, co takový doučující (já), potřebuje. Zvlášť nyní, v době, kdy máme omezené možnosti, je toto naprosto geniání způsob, jak obohatit výuku velmi zábavnou formou.
Zuzana Polívkováwww.zuzanapolivkova.cz
Jako učitelka na základní škole učím z učebnic, kde jsou vždy na danou problematiku tři čtyři cvičení. Pokud děti potřebují učivo procvičit více, hledám v dalších materiálech nebo vymýšlím vlastní, což zabírá hodně času. Zejména mladší děti potřebují časté opakování a díky těmto pracovním listům mám k dispozici několik možností, jak číslovky upevňovat a to navíc v kombinaci různých jazykových dovedností. V neposlední řadě oceňuji klíč na každém listu, takže vždy vím, po kterém potřebuji rychle sáhnout. eBook Numbers 1–10 je tedy pro moje potřeby ideální. Těším se na další témata.
Barbora Slámová, učitelkawww.anglickyspolu.cz
Grafika je hravá, zábavná, není tam moc barev, které by odváděly od plnění úkolů. Jako rodič jsem ráda, že zadání je v českém jazyce (pro rodiče, kteří neumějí cizí jazyk, je to moc fajn). Dcery se učí z učebnic typu Happy house ... děs. Úkoly jsou zajímavě zpracované, pokaždé jiné. Dcerám se moc líbil článek o pejskovi. Když si žáček udělá přehled na straně 8, může ho mít stále u sebe a když neví, může se kouknout. Alespoň to tak používala moje starší dcera, která má postižení vývoje řeči a dysortografii. Tudíž učení se cizím jazykům je ztížené. Škoda, že takto nejsou dělané učebnice. I jako dospělák jsem si listy rovněž vyplnila a moc mě to bavilo.
Andrea Štanglerováwww.atelier-andrea.cz